iOS 9.5 iPad Mini'ye Twitter yüklenmiyor

Twitter'ı iOS 9.5 iPad mini'ye yüklemek istiyorum. iOS 10 ve üstü yazılıma sahip olmalısın diyor. Tablet'te önceden yüklediğim Facebook ve İnstagram var. Tabletin güncelleme desteği kesildiği gibi, Twitter'da artık iOS 10'nun altını desteklemiyor. Önceden böyle değildi. Nasıl yükleyebilirim iOS 9.5'e Twitter'ı? Web'den kullanınca sorun(kasmalar, sayfada bir sorun oluştu, vb.)çıkartıyor. Ne yapacağım? Teşekkürler.

ebuhasan ebuhasan (30)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kullanmayalı iOS ekosistemi kendini baya bozmuş gibi görünüyor. Bilgisayarına iTunes'u kurup kabloyla bağla ve Twitter'ı iTunes üzerinden kurmayı dene. iTunes "eski sürümünü kurmak ister misin?" diye soruyor. iPhone 4'e pek çok kişi WhatsApp'ı bu şekilde yükler.

    Umarım sende de işe yarar aksi halde başka yolu yok maalesef.

    omercik omercik (9418)