iOS 9 denetimleri özelleştir yok

iOS 9.5 yazılıma sahip bir iPad 4 mini kullanıyorum. Denetim merkezini özelleştirmek istiyorum. Ancak, denetimleri özelleştir yok! Aradım bulamadım. Elimi yukarı kaydırıyorum, buradaki sekmeler zamanla kayboldu. Ne yapacağım?

ebuhasan ebuhasan (30)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    iPhone ve iPad'de denetim merkezini özelleştirme iOS 11 ve üzeriyle birlikte mümkün. iOS 9.5 yazılımında bunu yapamazsın.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Daha önce vardı diye hatırlıyorum. Denetim merkezi kısayolunda döndürmede dahil kayboldu. Apple tarafından bir kez daha mağdur edildik anlaşılan. Şimdi bir sorun daha var, ekran döndürmesini durduramıyorum.

      ebuhasan ebuhasan (30)