İOS Cihazlarda Hücresel Veri İndirme Sınırını Kaldırma Yöntemi ( 200 MB Üzeri Uygulama Uyarısı )

" İOS  Cihazlarda Hücresel Veri İndirme Sınırı " Nasıl Kaldırılır ?

- UYARI RESMİ -

GIF şeklinde ( video  gibi )  anlatım mevcuttur..

ybaskin34 ybaskin34 (1440)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     İOS cihazlarda Hücresel Veri Kullanarak Boyutu 200 MB Üzeri Bir Uygulama İndirmeye çalıştığımızda resimdeki gibi bir uyarı verir.

     Bu  çözümde ; İndirme  Engelini  Nasıl Aşılacağını  Gösterecem.. ( Çözüm / Tarihi 3-4 Gün İleri Alarak )

     Sırasıyla adımları takip edin :

     Ben anlatım için " Pubg Mobile " uygulamasını seçtim..

     Öncelikle İOS cihazından Ayarlara [  ] gidelim. Ardından Genele [   ] tıklayalım. Aşağılara doğru inip Tarih ve Saat Bölümüne [  ] girelim.

     Otomotik Ayarla Bölümünü [  ] kapalı duruma getirelim. Yani böyle  } olacak.

        Açık

        Kapalı

     Saat Diliminin hemen altında bulunan tarih ve saat ayarlarından tarihi  3-4 gün ileri alıp " Home  Tuşuna " basalım.

     App Store [  ] giriş yapıp sağ altta bulunan arama kısmına pubg mobile ( anlatım için bu uygulama seçildi ) yazalım ve tekrar pubg mobile indir butonuna tıklayalım - gelen uyarıya  tamam deyip " Home Tuşuna " basalım.

     Pubg Mobile  üzerinde resimdeki gibi " Bekleniyor " yazacaktır. Uygulamaya  bir kez tıklayarak  indirme işlemini başlatabiliriz. Resimdeki gibi " İndiriliyor " yazacaktır.

    Bu yöntem ile " İOS cihazlarında Hücresel Veri İndirme Sınırını " aşarak rahat bir şekilde boyutu 200 mb üzeri olan uygulamaları indirebiliriz..

    GIF Şeklinde Anlatım

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)