iOS için çalışan VPN servisleri - 2019

iOS işletim sistemine sahip olan iPad ve iPhone'da kullanabileceğim çalışan VPN servisleri nelerdir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    iPhone ve iPad'de tek tek deneyip çalıştığını tespit ettiğim VPN programlarını aşağıda bulabilirsiniz.

    iPhone/iPad için çalışan VPN 1: Betternet VPN

    BetternetVPN uygulaması iPhone/iPad için de kullanılabiliyor. Ben iPhone'da bir müddet kullandım ve oldukça memnun kaldım. iOS için çalışan VPN programı arıyorsanız Betternet'i tavsiye ederim.

    Betternet VPN uygulamasını Apple Store'dan indirmek için bu linke tıklayın: Best VPN Proxy Betternet - App Store

    iOS için çalışan VPN programı 2: Psiphon VPN

    iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir başka VPN uygulaması Psiphon. Yine son derece kullanışlı ve basit iPhone için VPN uygulaması olması sebebiyle Psiphon'u tavsiye ediyorum.

    Psiphon VPN'i Apple Store'dan indirmek için bu linke tıklayın: Psiphon on the App Store

    iOS için çalışan VPN 3: ProtonVPN

    ProtonVPN son zamanlarda benim kullandığım en iyi VPN'lerden diyebilirim. iPhone / iPad dahil çoğu platforma destek veriyor. Ücretsiz sürümünde hiçbir kısıtlama olmaması sebebiyle ProtonVPN'i de kullanabilirsiniz.

    ProtonVPN hakkında detaylı bilgi almak ve nasıl indireceğinizi öğrenmek için ProtonVPN nedir? ProtonVPN nasıl kullanılır? linkine tıklayın.

    Önemli Not: ProtonVPN uygulaması nedense Wi-Fi'ye bağlıyken çalışmıyor. Sadece mobil ağa bağlıyken çalışıyor. Bir engelleme söz konusu diye düşünüyorum.

    omercik omercik (9418)