IOS için en iyi 5 ücretsiz antivirüs yazılımı

iOS için en iyi ücretsiz antivirüs yazılımları
iPhone için en iyi ücretsiz antivirüs yazılımları
iPad için en iyi ücretsiz antivirüs yazılımları
iMac için en iyi ücretsiz antivirüs yazılımları
iOS'da sorunsuz çalışan, performans sorunları yaratmayan, ücretsiz iOS antivirüs yazılımları nelerdir?

utkubayat utkubayat (885)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    iOS için en iyi 5 ücretsiz antivirüs yazılımı:

    iOS cihazlar için antivirüs programlarına pek gerek olmadığı söylense de, karşılaşılabilecek tehditler her zaman vardır ve buna önlem almak için virüsleri bilgisayarınıza, tabletinize veya telefonunuza zarar vermeden önce tespit edebilen bir antivirüs kullanmak en iyisi olacaktır.

    Aşağıdaki listede en iyi korumayı sunan ücretsiz antivirüs programları değerlendirmeye alınmıştır. VirusBarrier, Anti-Virus Detective gibi iOS için en iyi korumayı sağlayan antivirüs programları Apple tarafından sebepsiz yere iTunes'dan kaldırıldı. Bu yüzden listede bu iOS antivirüs programlarına yer veremiyoruz.

    İşte bu yazılımlar;

    1. Lookout Mobile Security
    2. McAfee Security
    3. Norton Mobile Security
    4. Trend Micro Mobile Security
    5. Avira Mobile Security
    utkubayat utkubayat (885)