IOS telefonumda silinenWhatsapp mesajlarımı nasıl geri getirebilirim

Ios 8 ıpone marka telefonumdan yanlışlıkla önemli olan bi mesajı sildim ve geri getirmem gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin.

hulya hulya (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    iPhone'da silinen WhatsApp mesajlarını geir alabilmek için EaseUS MobiSaver Free IOS programından faydalanabilirsiniz.

    iPhone'da silinene dosyaları kurtarmak için en iyi yazılım şuan için bu program. Program ücretli bir program. Ücretsiz sürümü silinen dosyaları gösterebiliyor, mesajları gösterebiliyor fakat geri almanıza izin vermiyor.

     EaseUS MobiSaver ile iphone'da silinen SMS, silinen fotoğraf, silinen arama kayıtları, silinen kişiler, silinen videolar ve silinen fotoğrafları geri almak mümkün.

    Whatsapp ile ilgili ancak yedekleme dosyalarını kurtarabilirsiniz düye düşünüyorum. Fakat WhatsApp yedekleme dosyasında sadece 7 günlük yedek tutulur bunu da unutmayın. Bu programı WhatsApp silinen mesajları kurtarmak için kullanmayı deneyebilirsiniz.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

      Çok teşekkür ederim, iyi günler...

      kullanici689805 kullanici689805 (1)