iOS9 yükledikten sonra arandığında ya da diğer uygulama bildirimlerinde telefonumda ses çıkmaması ?

iOS9 güncellemesini yükledikten sonra telefonum arandığında ya da diğer uygulama bildirimlerinde telefonumda ses çıkmıyor?

ergin ergin (2539)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    iOS9 güncellemesini yükledikten sonra telefon arandığında ya da diğer uygulama bildirimlerinde telefondam ses gelmiyor probleminin çözümü için;

    iOS9 güncellemesini geri alıp bilgisayardan tekrar iOS9 güncellemesini yükleyerek sorun çözülmüş olacaktır.

    ergin ergin (2539)