IP TV nedir? Güvenli midir?

İnternette maç izlerken ip tv yazısı gördüm IP tv nedlr Güvenli midir

cristianoronaldo cristianoronaldo (171)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    IPTVİnternet protokolü üzerinden (TCP/IPV4 - IPV6) görüntü ve ses aktarımı.

    Tüm Dünya'da birçok Televizyon istasyonları IP Video Server kullanarak Internet üzerinden kendi yayınlarının izlenebilmesini sağlamışlardır.

    Internet protokolünü kullanabilen Televizyonlar olduğu gibi (PC-TV), herhangi bir Televizyon'un da Internet üzerinden gelen yayınları alabilmesi için IP TV Alıcıları (Set Top Box) geliştirilmiştir.

    http://tr.wikipedia.org/wiki/IPTV

    ykppl ykppl (1)