Ipad air guncelledikten sonra acilmiyor

Merhaba,

dun gece ipad airimi guncelledim. Guncelledikten sonra, ekranda merhaba yazisi cikiyor ilerliyorum wifiye baglan diyor baglaniyorum icloud icin apple sifreni yaz diyor yaziyorum ipadimi bulu kullan yada kullanma diyor her ikisini de tek tek denedim ama her seferinde neye basarsam basayim ilerlemiyor tekrar apple amlemi  cikiyor sonra tekrar merhaba sayfasi cikiyor tekrar bastan wifiyi secinden basliyor. Bir turlu acamadim ne yapabilirim? Cevap verebilirseniz cok sevinirim tesekkurler.

ırem14 ırem14 (2)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    iPadindeki bilgilerin silinmesine razıysan sana yolunu anlatabilirim cevap yazamıyorum burdan yazarım

    iPad tabletinizin Home tuşuna basın. USB kablo aracılığı ile tabletinizi bilgisayarınıza bağlayın.Tabletinizin ekranında iTunes logosu belirene kadar basmaya devam edin.

    iTunes tabletinizi tanımladıktan sonra Recovery Mode açılacaktır.

    Bilgisyarınızdaki itunes ekranında Geri Yükle / Güncelle Çıkacak

    Geri Yükleyi Seçin

    işlemi başlattıktan sonra iPad Format Atma işlemi başlayacaktır.

    İşlem süresince bağlantıyı koparmayın.

    yasinbilgin yasinbilgin (11)
    8 yıl önce cevaplandı

    • iPadindeki bilgilerin silinmesine razıysan sana yolunu anlatabilirim cevap yazamıyorum burdan yazarım yasinbilgin 8 yıl önce

    Farkli wifiden de denedim ama ayni sonucu aliyorum ne yazikki

    ırem14 ırem14 (2)