iPad mini 5 yazılımsal kilitlendi nasıl açılır?

Mini 5 var elimde yazılımsal olarak kilitlendi diyorlar açabilme şansımız varmı mıdır acaba? Yardımcı olur musunuz

ipad ipad (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayara itunes kur.(https://www.apple.com/itunes/) Daha sonra ipad'de Home butonuna basılı tutarken bir ucu bilgisayara takılı olan veri kablosunnu ipad'e tak. ipad ekranında itunes logosu görünecek.

    Restore ve Update seçenekleri gelmeli. Buradan Restore seçeneğini seç. Ekrandaki yönergeleri izle. Ben daha önce bu şekilde çözmüştüm.

    hakan hakan (15394)