İpadim siyah ekran veriyor

Merhaba arkadaşlar bi 1 saat önce ipad 2 mi düşürdüm sonra siyah ekran çıktı ama kapatıp açma tuşuna bastığımda ses geliyor şarza taktığımda ses geliyor pili bitmiş olamaz 95 şarzı vardı ama daha öncede pembe ekran çıkıyordu şimdide açınca hafif aydınlık siyah geliyor ekran ses gibi uyarılara tepki veriyor lütfen sorunuma çözüm bulun

appleipad appleipad (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Düşürdüğünüzde donanımsal bir sorun oluşmuş.

    Sizin yapabileceğiniz bir şey yok açıkcası. Ipad gibi cihazlar oldukça hassas cihazlardır.

    Darbe aldıklarında içindeki elektronik birimlerin zarar gelmesi, çatlama, kırılma gibi durumlar oluşması muhtemeldir.

    Yetkili bir servise götürüp göstermenizde fayda var.

    cemkara cemkara (4215)