iphone 4 ios 9.3.5 yükleme?

merhaba arkadaşlar iphone 4 telefonum var ama sürümü 7.1.2 bu yüzden app store'dan bazı uygulamaları indiremiyorum telefonuma ios 9.3.5 kurmak istiyorum bu mümkün mü mümkünse nasıl yapabilirim ?

pdr50 pdr50 (15)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Evet, bu mümkün.

    Burası size büyük ölçekte yardımcı olacaktır: https://goo.gl/WuwXb6

    Gerekli dosyaları indirdikten sonra yardımcı döküman veya videolardan bilgi edinerek kurulumu başlatabilirsiniz. Ancak Apple, 4S' lere destek vermediğinden çeşitli sebeplerden ötürü bunu yapmanız yanlış da olabilir.

    d3f4ult d3f4ult (1)