iPhone 4 iTunes yazılı ekranda kaldı

ıphone 4 itunes yazılı ekranda kaldı açamadım ne yapabilirim.

pdr50 pdr50 (15)
5 yıl önce sordu

  • Ressim çekip koya bilir misin darkcrak 5 yıl önce
  • nasıl bir ekranda kaldı tam olarak? ekrandaki yazıları buraya yazar mısın omercik 5 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Güç tuşuna kısa süre basılı durursan o ekrandan çıkacaktır

darkcrak darkcrak (5158)
5 yıl önce cevaplandı

    Resim yükleyemedim ama mavi müzik simgesi altinda iTunes yazısı bide usb kablosu simgesi.

    pdr50 pdr50 (15)
    5 yıl önce cevaplandı

    • "iPhone etkin değil. iTunes'a bağlanın" böyle mi yazıyor? omercik 5 yıl önce
    • Etkin değil yazısı yok sadece iTunes var üstünde müzik simgesi en alttada usb kablo şarj simgesi var yarım saat şarjda takılı kaldı ama güç tuşuna bastigimda ekranda takılı kalan yazılar hemen gidiyor. pdr50 5 yıl önce
    • Açıkçası iPhone'dan pek anlamam yaşadığınız sorunu da tam olarak göremediğim için bir şey diyemiyorum. Bi telefoncuya falan götürüp baktırın @pdr50 omercik 5 yıl önce