Iphone 4 whatsapp

Merhaba.Ben bi 6 ay kadar önce whatsapdan cihazımdaki tüm resimlerimi ablama yollamıştım.telefonumu sıfırladım whatsapp geçmişim gitti yedeklemede yapmamışım.Hiçbi resim görünmüyo.ablamın whatsapp sohbet geçmişinde duruyo resimler.ama bulanıklar üzerine tıklayınca resim açılmıyo "bu içerik artık mevcut deildir" yazısı çkkıyo.Çok mağdurum :( tüm resimlerim gitti mi? Whatsapp servera kaydediyo die bişiler duymuştum ama? Kurtarmanın bi yolu yokmudur? Whatsapp imagesde bulabilir miyim? İos kullanıcısıyım bu arada.Teşekkürler..

feyiz feyiz (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eğer WhatsApp bir fotoğrafı telefonunuzda veya SD kartınızda bulamıyorsa o fotoğraf bulanık görünebilir. Bu genellikle fotoğraf telefonunuzdan veya SD kartınızdan silinmişse meydana gelir.

    WhatsApp'da işleyiş şu şekildedir:

    Fotoğraf WhatsApp sunucusuna gönderilir. Fotoğrafı gönderdiğiniz kişi sunucudan indirdiğinde fotoğraf sunucudan silinir.

    Fotoğraf bir kere telefonunuza indirilmişse, tekrar indirilemez, bu nedenle fotoğrafı gönderen kişiden tekrar istemeniz gereklidir.

    Fotoğrafları SD karta yüklemek çok daha güvenlidir.

    Sonuc: fotoğrafları gönderdiğiniz kişi resimleri indirmiş ve sonra fotoğrafları silmiş ise bu resimleri whatsapp sunucusundan tekrar geri indiremezsiniz.

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

      Fotoğrafları gönderdiği kişi fotoğrafları hiç indirmemişki..yani hiç tıklayıpta açmamış..öle duruyolar şimdi.Açmak istediğimde "bu içerik artık mevcut deildir falan kişisiyle iletişime geçin " diyor.Acaba üstünden 6 ay geçtiği için mi açmıyor yoksa karşı taraftan silindiği için mi? Teşekkürler..

      feyiz feyiz (1)