Iphone 4s ios 7 sürümünde telefonum var retricada çekilen fotograflar galerime kaydolmuyor

Retricayı ilk eklediğimizde retrica fotoğraflarınıza erişmek istiyor diye bit izin çıkıyor orada izin vermeye tıkladım yanlışlıkla. simdi retricada çektiğim fotografları kameraya kaydet diyorum fakat error(-3311)

User denied access. Settings >privacy >photos > retrica > on yazıyo sadece ok tuşu var ne yapmalıyım ayrıca save to camera roll tuşunu da actım

aylinkoc aylinkoc (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Anladığım kadarıyla sorununuz Settings>Privacy>Photos bölümünde Retrica'yı On durumuna getirince düzelecektir.

    Ayrıca Settings>General>Restrictions>Privacy>Photos şu yolu izleyip burada hiçbir kısıtlama olmadığından emin olun. Eğer kısıtlama bulunuyorsa Off durumuna getiriniz.

    utkubayat utkubayat (885)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Retrica on durumunda aylinkoc 9 yıl önce
    • Off durumuna getirip tekrardan On durumuna getiriniz. Eğer Restrictions bölümünü de kontrol ettiyseniz ve bir sorun yoksa, ilk yükleme sırasında izin vermediğiniz için bir sorun olmuş olabilir. Bu yüzden uygulamayı kaldırıp yeniden kurmayı deneyiniz. utkubayat 9 yıl önce

    Teşekkür ederim sorunumu sayenizde çözdüm😊😊

    aylinkoc aylinkoc (1)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Rica ederim. Eğer yukarıdaki çözüm sorununuzu çözmenizde işinize yaradıysa çözümün yanında bulunan Onay işaretine basarsanız bu problemi yaşayan herkes bu çözümden faydalanabilir. utkubayat 9 yıl önce