iPhone 4S önerir misiniz?

iPhone 4S almayı düşünüyorum fakat kararsız kaldım. Fiyatı benim için uygun, 1.039 TL'ye bir tane buldum. Siz ne düşünüyorsunuz, sizce almalı mıyım? Alırsam ödediğim paraya değer mi? İnceleme videolarını da izledim. Şarjı ne kadar süre dayanıyor, özellikleri güzel mi?

oddie oddie (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    iPhone 4S diğer iPhone serilerinde olduğu gibi oldukça iyi bir telefon. Daha önce de iPhone kullanıyorsanız elbette yabancılık da çekmezsiniz.

    iPhone 4S pil dayanma süresi kullanım koşullarınıza göre çok farklılık gösterecektir. 3G kullanımı, oyun oynamanız, GPS, Bluetooth gibi modüllerin açık olma süresi bu süreyi değiştirecektir.

    iPhone 4S Pil dayanma süreleri şu şekilde:

    • 3G konuşma süresi 8 saat
    • 2G konuşma süresi 14 saat
    • Web - 3G açık kullanımda pil dayanma süresi 6 saat
    • Web - WiFi açık kullanımda pil dayanma süresi 9 saat
    • Pil dayanma süresi - Müzik dinlediğiniz takdirde: 40 saat
    • Pil dayanma süresi  - Video izleme 10 saat
    • Bekleme süresi 200 saat

    Elbette pil dayanma süreleri kullanım koşullarınıza göre farklılık gösterir.

    Sonuç olarak iPhone 4S iyi bir telefondur. Alırsanız güle güle kullanın.

    cemkara cemkara (4215)