iPhone 5 batarya değiştikten sonra oluşan sorun

Arkadaşlar orijinal batarya şişti bizde bir telefoncuya 3 gün önce 120 TL'ye yaptırdık (orijinal değildi galiba taktığı batarya) daha sonra hiç ısınmayan telefon elde ısınmaya başladı bişeylere bakarken ısınıyordu kapalıyken ısınmıyordu şarjı tık tık dakikada gidiyordu götürdük değiştirdi hala ayni sorun neyapmam gerek parlaklık %10 sadece 3G açık  5-6 saat gidiyor normalde ama bu batarya takıldığından beri 2 saat ancak gidiyor zorla ne yapmam gerek sorun nerde sizce çok uygulamada çalıştırmıyorum konum servisleri kapalı

hiimfighter hiimfighter (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Telefoncular parça değişimi yaparken asla orjinalini takmaz. Her zaman "telefonu çalıştırıyomu çalıştııryo" mantığıyla iş yaparlar, sen memnun kal veya kalma. Keşke parasını verip Apple teknik servisinden yardım alsaydınız

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Ben tek batarya taktırmıştım düzgün takmıyorlar Çin Malı olsada düzgün Çin Malı takin bari insafsızlık budur işte

      hiimfighter hiimfighter (1)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Dediğim gibi maalesef telefoncular "telefon çalışıyomu çalışıyo" mantığıyla iş yaparlar, kullanıcı memnun kalacak mı kalmayacak mı bunun önemi yok. Adam alacağı paraya bakar omercik 6 yıl önce