iphone 5 im kilitlendi ve herşey karıştı açamıyorum

iphone5 kullanıyorum ama şuan kullanamıyorum. telefonumun kilidini unuttuğum için telefon kilitlendi sonra itunesa bağlanıp telefonu kurtarma moduna aldım sıfırlamak için apple kimliği istedi ama onuda unutmuşum!sonra bende apple kimliğimi ve şifremi değiştirdim apple.com dan ama telefonu açmak için gereken eski apple kimliğiymiş şimdiyse eski yani bana lazım olan kilitlendi ve ben telefonumu günlerdir açamıyorum.ne yapmalıyım?

asuman asuman (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    apple kimliğiniz mail adresinizdir.kendi adınıza kaç adet mail adresiniz var ise hepsini deneyerek apple.com dan forgat pasword yani parolamı unuttum diiyerek hangi adresin kayıtlı olup olmadığını bulavilirsiniz..deneyerek bulacaksınız maalesef...

    laboustasarim laboustasarim (693)