Iphone 5 telefondan silinenleri kurtarma

Mrb telefonum ıphone 5 ıcloud ,ıtunes veya herhangi bir yedekleme olmadan fotoğraflar silindi bunları geri getirmek programla yada herhangi bir yol izleyerek mümkünmü

azzduger azzduger (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Wondershare Dr. Fone for iOS gibi programlar var. Bu programları deneyebilirsiniz. Fakat bu programlarda ile "kesin iphone silinen fotoğrafları geri alabilirsiniz" demek çok doğru değil. Silinen verilerin üzerine başka resimler, videolar kaydedilmişse o dosyaları kurtarmak artık mümkün değildir.

    http://drfone.wondershare.net/ sitesinden programa ulaşabilirsiniz. Wondershare Dr. Fone for iOS yazılımını bilgisayara kurmanız gerekiyor. Telefona değil. Bunu unutmayın.

    hakan hakan (15409)