Iphone 5s fotoğraflarım silindi

Merhaba, telefonuma bir ay önce icloud hafızası doldu diye uyarı geliyordu. Ben de bi telefoncuya baktırdım o da ıicloudu pasifleştirdi galiba ve o olayın üzerinden bir ay geçti, dün telefonumdaki fotoğraflara bakacakken bir anda 1500 olan fotoğraf sayısı 450'ye düştü. Bunlar nereye gitti, neden gitti, nasıl bulabilirim yardımcı olur musunuz?

tunanehri tunanehri (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonunuzdaki fotoğrafları herhangi bir yerde yedekleyip yedeklemediğiniz önemli. Fotoğrafların bir kısmının silinmiş olması da bu fotoğrafların ayrı bir yerde tutulduğunu gösterir. Telefonunuzun hafızasındaki veya icloud, itunes yedeğinizdeki fotoğraflar silindiğinde iPhone'da silinen fotoğrafları geri getirmek linki bize yardımcı oluyor. Bu durumda da bu linkten faydalanabileceğiniz düşünüyorum.

    damlakoc damlakoc (1391)