iPhone 5S ne zaman çıkacak? Plastik iPhone modeli iPhone 6 mı olacak?

iPhone 5S ne zaman satışa sunulacak. Plastik iPhone diye söylentileri geçen model iPhone 6 mı olacak?

cumhuryuce cumhuryuce (36)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Apple'ın yeni telefonu iPhone 5S'in piyasaya sürüleceği tarih belli oldu.

    Tim Cook önderliğindeki Apple, 2013 sonuna doğru yeni iPhone ve iPad modellerini peşi sıra çıkarmayı planlıyor.

    Son iddialara göre İphone 5S Eylül ayında piyasaya sürülecek. Plastik iPhone modeli iPhone 6'nın da Eylül sonu veya Ekim başı gibi çıkması beklenirken iPad 5 ve iPad mini  2′nin de yine aynı dönemde kullanıcılarla buluşturulacağı öne sürülüyor.

    İOS 7 EYLÜL AYINDA PİYASAYA ÇIKACAK

    International Business Time'ın haberine göre, Apple'ın WWDC 2013′te  tanıttığı yeni mobil işletim sistemi iOS 7'nin final sürümü Eylül ortası  piyasaya sürüleceği iddia ediliyor. Apple, bu dönemde hem iPhone 5S'i  hem de iPhone 6′yı tanıtacak. IBT'nin bu iddiasının arkasında Steve Jobs  zamanından kalma bir Apple zamanlama formülü var. Yeni iOS sürümünün  tanıtılmasından tam 100 gün sonra final sürümünü yayınlayan Apple, bu  sefer de bu yöntemden şaşmayacak ve iOS 7′yi 18 Eylül gibi piyasaya  sürecek.

    cumhuryuce cumhuryuce (36)