iPhone 5S silinen WhatsApp mesajları nasıl geri getirilir?

iPhone 5s kullanıyorum icould yedeklemeye baktım ama birşey bulamadım ve konuşmalar benim için önemli 4-5 ay önce silmiştim geri nasıl alabilirim whatsapp ı sil yükle dediler denedim ama olmadı ücretsiz bir program veya programsız bir yolu var mı

okannn okannn (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp mesaj trafiğini bir yerde tutmuyor, mesajı direkt alıcıya teslim ediyor. Alıcının telefonunda tek bir database dosyası açıyor ve mesajları oraya alıyor. Bu database dosyasından da silinen mesajları geri getirmek maalesef mümkün değil.

    omercik omercik (9418)