iPhone 5S WhatsApp silinen mesajları geri getirme

Iphone5s kullanıyorum 4 5 senedir. Daha doğrusu kullanıyordum şimdi android e gectim ama eski telefonumdaki mesajlara ulaşmak istiyorum. Muhtemelen ıcloudum çoktan dolmuş olduğundan acaba telefona yedeklemiş midir mesajları?

Telefonumda 1 ay önce silinen mesajları nasıl geri getirebilirim?

Birde gün icinde mesela 20.00da atılan mesajı 20.30da sildiğimde o mesajı geri getirebilir miyim?

masti12 masti12 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yardımcı olabilecek birisi varmi:/

    masti12 masti12 (1)