iphone 6 (ios 8.2) 'da kilitli ekranda whatsapp mesajlarının önizlemesi kapanmıyor.

iphone 6 (ios 8.2) kullanıyorum, whatsapp mesaj içeriklerinin kilitli ekranda görünmesini istemiyorum, iphone 5s te bildirim ayarlarından, mesaj önizlemesi kapatılabiliyordu, şimdi önizleme kapatma seçeneği neden yok, bilgisi olan ve nasıl kapatılacağını bilen var mı?

gonzari gonzari (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    8.2 guzelmi lutfen banad soylermisin ben de 8.2 yapmak istiyorum ama pil omrunu kisladini soluyorlar sence?

    hillfire hillfire (1)
    9 yıl önce cevaplandı

    • telefonu aldığımda direk 8.2 ye yükselttim, şarj ömrü kullanımına bağlı bişey, ben hergün şarj ediyorum... gonzari 9 yıl önce