iPhone 6 kamerası bozuldu servise verdim. Onarım ücretli mi?

Teleronumun kamerası bozuldu ve Apple onarım merkezine gönderildi. Telefonda hiç bir şekilde deformasyon çizik göçük yok daha 1 sene olmadı. Onarım yapılır mı ve ücret istenir mi?

hdhdhdh46 hdhdhdh46 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Fiziksel bir sorun olmadığı için belki ücretsiz onarabilirler. Ama beklemek lazım. Size gerekli bilgiyi vereceklerdir.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    Herhangi bir bedel almadan problemi çözeceklerdir. Eğer tamirat mümkün olmazsa cihazı yenisiyle değiştirirler. iPhone cihaz garanti özelliklerinde böyle birşeyde var (Apple swap ismi verilen sıfır değişim cihazlarını kutuda değil, poşet içinde veriyor. Ayrıca eğer stoklarında problemi çözülemeyen cihaz modelinden yoksa swap yani yenisi ile değişim için herhangi bir fark ücret talep etmeden bir üst model verme çözümünede gidebilirler.).

    temmuz temmuz (12505)