iPhone 6 kapandı

Merhaba telefonu 2.el aldım kullanalı 1 ay oldu ios 10 hic bi sıkıntı yoktu suaba kadar lakin dün akşam sarz bitti kapandi ve sarza takin logosu cikti kapaliyken taktim doluyordu normalde taktiktan 2 3 dakika sonra aciliyordu lakin bu sefer 1 2 saat acilmadi ama hala doluyordu sarz ve sonra tamamen gitti sarza takin logosu felan gelmiyodu sarzdan cikardim sabah uyandım telefon gene şarza takın uyarısı verdi ve taktim doluyordu lakin 5 dakika sonra gene tamamen gitti sorun nedir

ragnarok ragnarok (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle Merhabalar Sorununuzu Şöyle Açıklayayım IOS 10 Da Sıkıntılar Oluşabiliyor Bunları İTunes Programından Telefonu Bağlayarak bilgisayara acil yazılım kurtarma seçeneğine tıklayarak yeniden ios10 yükleyip güncelleyebilirsiniz

    cagataymka cagataymka (1)