iPhone 6 telefonumu yere düşürdükten sonra "iPhone etkin değil" yazıyor, ne yapmalıyım?

Merhabalar iPhone 6 kullanıyorum yere düşürdükten sonra ekran kayması oldu ve "iPhone etkin değil" yazıyor. İçindeki fotoğraflarımı nasıl kurtarabilirim? Formattan başka çözümü var mı? Fotoğraflarımı geri almak istiyorum fakat iPhone etkin değil yazdığı için telefonda herhangi bir işlem yapamıyorum.

kullanici367904 kullanici367904 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Apple yetkili servisiyle görüşmenizi öneririm. Eğer yeteri kadar bilgiye sahip değilseniz.

    omercik omercik (9418)