İphone 6 yada 6s Benzeri Kamera

Arkadaşlar İphone gibi çekim kalitesi iyi olan telefonlar var mı mesela ben yeni bi telefon almak istiyorum markası nokia lumia 640 xl onun öne kamerası 5 Megapixel iphone gibi kalite çeker mi sizce?

warofthe warofthe (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Piyasada bulunan akıllı telefonlar arasında Galaxy S6 serisi, Note 5 ve LG G4 en iyi kamera performansı sunan modeller diyebilirim. iPhone'da bulunan kamera kesinlikle Galaxy S6 serisi, Note 5 ve LG G4 ile yarışamaz. Windows Phone bu saatten sonra kesinlikle alma. Orta seviyede Zenfone Selfie'ye yönelebilirsin.

    brsozl brsozl (1961)