iPhone 6 yeşil ekran sorunu

Arkadaşlar acil help iphone 6m whatsapp mesaj bildirimine tıklayınca yemyeşil ekranda kaldı öylece ama donmadı asistive touch yerinden oynuyor  açma kapama tuşu işe yaramıyor orta tuş çalışmıyor itunes izin istiyor telefondan ama yeşil ekran olduğu için veremiyorum acil yardım lütfen

kullanici172282 kullanici172282 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    iPhone bataryası çıkarılamıyor galiba. Bu durumda bataryanın tükenmesini beklemek gerekecek herhalde. Bataryası deşarj olunca telefon haliyle kapanacak. Şarjını yapar ve yeniden başlatırsın.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Şarjım düşüyor mu düşmüyormu onu bile anlayammıyorum ya çok can sıkıcı bi durum telefon çalışıyor her hangi bir takılma yok şarj aleti takınca ses geliyor felan

      kullanici172282 kullanici172282 (1)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Şarj düşüyor mutlaka, merak etme. Ama şarjı niye takıyorsunki? Takma bir an önce boşalsın. temmuz 6 yıl önce