iPhone 6S pil göstergesi sorunu nasıl çözülür?

Apple iPhone 6S telefonumu kullanmama rağmen pil yüzdesi değişmiyor. iPhone 6S telefonumda şarjımın azalmasına karşılık pil göstergesi değişmiyor.

iPhone 6S pil göstergesi sorunu nasıl çözülür?

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    iPhone 6S pil göstergesi sorunu nedir?

    Son dönemde iPhone 6S ve 6S Plus kullanıcıları telefonlarını uzun süre kullandıktan sonra pil göstergesinin değişmediğini söylüyor. Şarj azalmasına karşılık pil göstergesinin değişmemesi sorunu iPhone 6S ve iPhone 6S Plus kullanıcılarının sinirini bozmuş durumda.

    iPhone 6S pil göstergesi sorunu nasıl çözülür?

    Apple'ın yayınlamış geçtiğimiz günlerde yayınlamış olduğu iOS 9.2.1 güncellemesi ile iPhone 6S ve iPhone 6S Plus modellerinde bulunan pil göstergesi sorunu düzeltildi. Güncellemeyi Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme yolunu izleyerek indirip, kurabilirsiniz. Bu sayede iPhone 6S ve iPhone 6S Plus modellerinde bulunan pil göstergesi sorunu çözülecektir.

    brsozl brsozl (1961)