iPhone 6s wifi sorunu

Her wifiye baglanan telefonum en cok ihtiyacim olan aga katilamadi diyor. Oncesinde bu aga baglanabiliyordum bir anda boyle oldu. İsin ilginc yani cevremdeki tum telefonlar iPhone veya baska modeller baglanabiliyor. (Baglanmak istedigim ag kullanici adi ve sifre isteyen bir ag acaba telefonumdaki bir ayar bu tarz aglari mi engelledi yardimci olursaniz sevinirim)

atakaneryigit atakaneryigit (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    2 gün oldu hala ilgilenen kimse yok tesekkurler uzmanim.net ailesi bu sorumu silerseniz daha da sevinirim

    atakaneryigit atakaneryigit (1)