iPhone 7 Plus Değişim ve Swap ?

Merhaba arkadaşlar iPhone 7 Plus kullanmaktayım. Ekran'daki leke için değişim isteyeceğim ama Swap cihaz sıfır'mıdır? herhangi bir yerinde çizik olur'mu tavsiye edermisiniz. Kayseri'de yaşamaktayım burada yetkili servis Pupa ama İstanbul'a götürmelimiyim? Pupa verirsem kaç gün'de elim'de olur acaba. Teşekkürler

bordo38 bordo38 (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Swap cihaz sıfırdır fakat garanti süresi sıfırlanmaz eski kaldığı yerden devam eder. Kutusunda gelir veya teslim edilir, böyle olunca neden çizik falan olsun. Kayseri yetkili servislerine verirsen onlarda İstanbula, merkeze gönderirler, swap onaylanma ve kargoda geçen süreler falan düşünülürse en az bir-iki hafta olur ama bir ayıda geçmez. Bu benim tahminlerimdir ve ayrıca swap değişim kabul edilecekmidir onu bilemem, bilemiyorum. Dilerim kabul edilir ve yeni problemsiz telefonuna kavuşursun.

    Anti parantez oğlumun telefonuda iPhone 7 Plus (32 GB) :)

    temmuz temmuz (12505)