iPhone 8 Plus için kırılmaz cam önerisi

İphone 8Plus için kırılmaz cam alacağım kullanıp memnun kaldığınız ürün var mı?

eray1965 eray1965 (11)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu konuda tecrübesizim sana tavsiye veremeyeceğim ama yaşadığım bir olayı anlatayım. Geçenlerde kendi Huawei telefonuma internetten "kırılmaz cam" diye satılan bir ürün aldım, geldiğinde hiç kırılmaz cama benzemiyordu. Hatta baya baya kırılmaz cam değildi, baya inceydi ben daha önce çok kırlmaz cam gördüm.

    Sana tavsiyem bulunduğun yerde bi telefoncu falan varsa gidip bizzat kendin görerek al.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • https://www.bufflabsturkiye.com/urun/buff-iphone-8-Plus-7-plus-ekran-koruyucu-film.html Şu ürüne çok iyi diyorlar ama. eray1965 5 yıl önce
    • Evet Buff markasının bu ürünleri çok iyi derler ben de duymuştum. Elbette alabilirsin. @eray1965 omercik 5 yıl önce

    Kırılmaz cam die birşey olsaydı görürdük, sana tavsiyem kırılmaz cam falan o işlerle uğraşma, telefonu dikkatli kullan, düşürme, kırma, bunları yaparsan telefonun sağlam olur. Senin tercihin ama ben fazla inanmıyorum ve güvenmiyorum. Ben 5 yıldır telefon kullanıyorum telefonu hiç düşürmedim dikkatli kullandım.

    ilkaybaki ilkaybaki (236)