iPhone'a müzik yüklemek

Meraba;

Ben bir iPhone5 kullanıcısıyım ve telefona bilgisayarımdan müzik,video,vb. şeyler yüklemek istiyorum fakat bunu yapamıyorum bu konuda bana yardımcı olur musunuz ?

tauriel tauriel (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    iPhone 5'e müzik video gibi multimedya dosyaları yüklemek için bilgisayarınızda iTunes yazılımının yüklü olması gerekiyor.

    iPhone 5'e müzik nasıl yüklenir?

    iTunes buradan indirebilir ve bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

    1. iPhone 5'i USB kablo ile bilgisayarınıza bağlayın.
    2. iTunes programını çalıştırın.
    3. Sol tarafta Aygıtlar bölümünde iPhone 5 telefonunuzu göreceksiniz.
    4. Sol tarafta listeler bölümüne tıklayın ve seçili hale getirin.
    5. Yukarıdaki Dosya menüsünü tıklayın ve Yeni listeyi seçin.
    6. Listenize bir isim verin (Örneğin 80'ler)
    7. Daha sonra iPhone 5'e yüklemek istediğiniz mp3 dosyalarını bilgisayardan sürükle bırak yöntemi ile listenizin sağındaki boşluğa sürükleyin ve bırakın.
    8. Daha sonra Aygıtlar bölümündeki iPhone 5 telefonunuza tıklayın.
    9. Sağ üst bölümdeki Müzikler sekmesini tıklayın.
    10. Müzikleri Eşzamanla kutusunu işaretleyin. Tüm müzik arşivi seçili olmalı.  Buradaki Video klipleri dahil et ve Sesli notları dahil et seçili olabilir.
    11. Seçilen listeleri, sanatçıları, albümleri ve türlerini seçerseniz bu sefer istediğiniz müzik listtesini iphone 5'e yükleyebilirsiniz.
    12. Sağ alt köşeden Uygula / eşzamanla diyerek müzikleri iPhone 5'e yükleyebilirsiniz.

    Yukarıdaki işlem ile video ve mp3 müzik dosyalarını iPhone telefonunuza yükleyebilirsiniz.

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

      Çok teşekkür ederim çok yardımıcı oldu saolun varolun

      tauriel tauriel (1)