iPhone'a nasıl fotoğraf, video ve müzik atılır?

iOS 11 yüklü iPhone 6S kullanıyorum. Bu telefona bilgisayardaki video, müzik ve fotoğraf gibi bazı dosyaları atmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

omercik omercik (9418)
6 yıl önce sordu

  • Xenderle de atabilirsin tuna54 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

iPhone'a fotoğraf, video veya müzik atmak çok kolaydır. Bunun için EaseUS MobiMover programını kullanabilirsiniz.

EaseUS MobiMover nedir?

EaseUS MobiMover, bilgisayarınızdan iPhone'a veya iPhone'dan bilgisayarınızda istediğiniz dosyaları (fotoğraf, video, müzik farketmeksizin) çok kolay ve hızlı bir şekilde aktarabileceğiniz tamamen ücretsiz transfer programıdır. EaseUS MobiMover ile bilgisayardan iPhone'a dosya gönderebilir, iPhone'daki dosyalarınızı bilgisayara aktarabilir veya yeni bir iPhone alacak olursanız eski iPhone'daki verilerinizi olduğu gibi yeni iPhone'a aktarabilirsiniz.

EaseUS MobiMover nereden indirilir?

Programın sadece Windows 7/8/8.1/10 desteği bulunuyor. Şu linkten indirebilirsiniz: https://www.easeus.com/phone-transfer/mobimover-free.html

NOT: Buna ek olarak iTunes programı da bilgisayarınızda kurulu olmalıdır. iTunes programını Apple'ın resmî web sitesinden indirebilirsiniz: https://www.apple.com/tr/itunes/download/

EaseUS MobiMover hangi iOS sürümlerini ve cihazları destekliyor?

EaseUS MobiMover programının aşağıdaki iOS sürümleri ve cihazlar için desteği mevcuttur.

  • iOS 8/9/10.1/10.2/10.3/11
  • iPhone 4S, 5/5S, 6/6 Plus, 6S/6S Plus, 7/7 Plus, 8/8 Plus, iPhone X
  • iPad Mini 2, iPad 3, iPad 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad Pro

EaseUS MobiMover hangi dosya formatlarını destekliyor?

Aşağıda belirtilen uzantılara sahip olan dosyalarınızı gönderebilir ve alabilirsiniz.

  • Müzik: mp3, m4a, m4b,m4p, m4r, rm, wav, wma, mdi, aac
  • Video: mp4, mov, m4v, wmv, rm, mkv, avi, flv
  • Resim: jpg, bmp, icon, tiff, png, gif
  • Döküman: pdf, ebup, html

EaseUS MobiMover nasıl kullanılır?

EaseUS MobiMover programıyla iPhone'a müzik, fotoğraf, video atmak çok basittir.

  • iPhone'u bilgisayara kablo ile bağlayın ve EaseUS MobiMover programını açın.
  • Telefonunuzda yazılıma güvenip güvenmediğinizi soran bir uyarı çıkarsa bu uyarıya "Güven" demeniz gerekiyor.
  • Gerekli izni verdikten sonra karşınıza böyle bir arabirim çıkacak.

  • Eğer bağladığınız cihaza bilgisayarınızdan video, müzik veya fotoğraf gönderecekseniz "Transfer to This Device" seçeneğine tıklayın.
  • Şimdi "By folder" ve "By file" olmak üzere iki seçenek çıkacak. Eğer göndereceğiniz dosyalar bir klasördeyse ve o klasörü olduğu gibi göndermek istiyorsanız "By folder" seçeneğini seçin. Göndereceğiniz dosyalar klasörde değilse ve sadece o dosyayı göndermek istiyorsanız da "By file" seçeneğini seçin ve devam edin.

  • Daha sonra göndermek istediğiniz dosyaları seçmeniz için bir pencere gelecek. Bu pencereden hangi dosyayı veya klasörü göndermek istiyorsanız onu seçmelisiniz.

  • Hangi dosyayı/klasörü göndereceğinizi seçtikten sonra geriye "Transfer" butonuna tıklamak ve seçtiğiniz dosyaların cihazınıza gitmesini beklemek kalıyor. Artık yapmanız gereken ek bir işlem yok. Transfer işlemi başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra EaseUS MobiMover programını kapatabilirsiniz.

EaseUS MobiMover programıyla iPhone'uma gönderdiğim dosyalar nereye gidiyor?

Eğer video gönderdiyseniz Video uygulamasına, müzik gönderdiyseniz Müzik uygulamasına, fotoğraf gönderdiyseniz Fotoğraflar uygulamasına gider.

EaseUS MobiMover programı ücretli mi?

EaseUS MobiMover programını indirmek, yüklemek ve kullanmak tamamen ücretsizdir. Dosya transferi yapmak için herhangi bir ücret ödemek zorunda değilsiniz.

omercik omercik (9418)