iPhone bende değilken IMEI numarasını nasıl öğrenebilirim?

iphone telefonuma savcılık tarafından el konuldu geri almak için dilekçe yazmam gerekiyor ve dilekçede telefonun imei numarasınıda yazmam gerekiyor ama bende imei numarası yok telefon olmadan imei numaramı nasıl öğrenebilirim?

azme2007 azme2007 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    iPhone'unda açık olan Apple kimliğin ve şifresini hatırlıyorsan herhangi bir yerden ona giriş yaparak öğrenebilirsin.

    Apple Kimliği giriş sayfası: https://appleid.apple.com/

    Giriş yaptığında Aygıtlar bölümüne gidersin. Burada IMEI numarasını öğrenmek istediğin iPhone'a dokunursun ve istediğini öğrenebilirsin.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      teşekkürler yarın deniyicem

      azme2007 azme2007 (1)