iPhone'da silinen mesajları geri getirmek

0

iPhone'da silinen mesajları geri getirmek mümkün müdür?

iPhone'da daha önceden sildiğim mesajlara ulaşılabilir mi?

utkubayat utkubayat (885)
9 yıl önce sordu

  Toplam 2 Cevap


  0

  iPhone Data Recovery isimli program ile iPhone'da sildiğiniz mesajları geri getirebilirsiniz. Bu program aracılığıyla iPhone'unuzun hafızasından, iTunes yedeğinizden veya iCloud yedeğinizden silinen mesajlara ulaşmak mümkündür.

  1. yol: iTunes yedeği üzerinden geri yükleme

  Bunun için ilk yapmanız gereken şey programın üst menüsünden Recover Data from iTunes Backup modunu seçerek Start Scan butonuna basmaktır. Ardından çıkan sonuçlardan Messages seçeneğini seçiniz. Bunun ardından program size mesaj geçmişinizi gösterecektir.

  2. yol: iCloud yedeği üzerinden geri yükleme (Apple ID ve şifre istediği için tavsiye etmiyorum)

  Bunun için ilk yapmanız gereken şey programın üst menüsünden Recover Data from iCloud Backup modunu seçip Apple ID ve şifrenizi girmek ve ardından Start Scan butonuna basmaktır. Ardından çıkan sonuçlardan Messages seçeneğini seçiniz. Bunun ardından program size mesaj geçmişini gösterecektir.

  3. yol: iPhone görüşme geçmişi üzerinden geri yükleme

  Bunun için ilk yapmanız gereken şey programın üst menüsünden Recover Data from iOS Device modunu seçerek Start Scan butonuna basmaktır. Ardından çıkan sonuçlardan Messages seçeneğini seçiniz. Bunun ardından program size mesaj geçmişini gösterecektir.

  utkubayat utkubayat (885)
  9 yıl önce cevaplandı

   0

    Merhaba, öncelikle bu program ücretlimi,direk telefona indirip mesajarı geri yükleyebiliyor muyuz,yoksa bilgisayaramı bağlamalıyız teli,bir de ben telime yükleeye çalıştım ancak veb adresini yazdığım yerde kilit işareti çıkıyor ve sayfa açılmıyor bunun nedeni nedir, nasıl çözebilirim.

   nuriye nuriye (1)
   8 yıl önce cevaplandı

   • Program ücretli. Programın telefona değil bilgisayara yüklenmesi gerekiyor. hakan 8 yıl önce
   üyelik gerektirir

   Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

   Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
   uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol