Iphone'da Skype Facebook Sorunu

Herkese Hayırlı Geceler sizlerden bir konu hakkında yardım bekliyorum Bilgisayarım (Windows)'daki Skype programından Facebook'a bağlanıp kişileri görebiliyorum ama İphone'da ki skype programından hesap eklesem dahi online kişileri göremiyorum bilen üstadlarım var ise madde madde kolayından anlatırlarsa sevinirim yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

ultraslantrap ultraslantrap (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

       Merhaba,

    Sorun Skype'nin sürümü ile ilgilidir. Daha önce benzer sorunlarla karşılaştım. Skype güncellemesi yaptığınız zaman sorun çözülecektir.

    sempiternal sempiternal (26)