iPhone'da WhatsApp hesap silme nasıl yapılır?

iPhone (iOS) kullanıcısıyım. Telefonumdan WhatsApp'ı kaldırdım ama hesabım hala duruyormuş. WhatsApp kalıcı olarak hesap silmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

iPhone'da kalıcı olarak WhatsApp hesap silme işlemi nasıl yapılır bu konuda bilgisi olan varsa yazabilir mi?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    iPhone'da kalıcı olarak WhatsApp hesap silme nasıl yapılır?

    Apple iPhone telefonunuzdan WhatsApp hesabını silmek çok kolaydır. Aşağıda anlattığım whatsapp hesap silme adımlarını uygulayarak hesabınızı kolaylıkla kalıcı silebilirsiniz.

    WhatsApp hesabınızı silmeden önce bilmeniz gerekenler:

    • Bütün WhatsApp mesajlarınız kalıcı olarak silinir.
    • iCloud'daki WhatsApp yedekleriniz tamamen silinir.

    iPhone (iOS) WhatsApp hesap silme işlemi:

    1. WhatsApp'ı açın.
    2. Ayarlar menüsüne girin.
    3. Hesap bölümüne girin.
    4. Hesabımı sil seçeneğine tıklayın.
    5. Bu bölümde sizden istenen alana telefon numaranızı yazın.
    6. Ardından "Hesabımı Sil" butonuna tıklayın.

    whatsapp hesap silme iphone

    Hesabımı Sil butonuna tıkladıktan sonra WhatsApp hesabınız kalıcı olarak silinir. Yani artık bir kişi WhatsApp listesinde sizi göremeyecektir.

    omercik omercik (9418)