İphone daki skype uygulamasındaki sildiğim mesajlara nasıl ulaşabilirim?

Iphone 5 kullanıyorum cep telefondan skype deki bazı mesajları sildim acaba mesajlara ulaşabilme ihtimalim var mı? Bilgisayardaki skype chatsync dosyasında bulamadım.

neverland neverland (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Skype ile ilgili olarak pek emin değilim ancak diğer silinen mesajlarını bazı yöntemlerle geri getirmek mümkün.Daha önce böyle bir soru sorulmuş ve cevabı verilmiş.Aşağıdaki bağlantıyı incelediğinizde cevaba ulaşabilirsiniz.

    iPhone'da silinen mesajları geri getirmek nasıl yapılır?

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Msn artık yok bildiğiniz gibi.. Msn deki sohbet konuşmalarını bulma imkanım var mı? Teşekkür ederim.. neverland 8 yıl önce