iPhone disable oldu, kurtarma modu ile açtım, verilerimi nasıl geri getirebilirim?

iPhone disable oldu ve ben de kurtarma moduna aldım sonra bütün verilerimi kaybettim bu verileri geri getirmek mümkün mü mümkünse nasıl?

Bir çok program gördüm bu konuda fakat tereddütlüyüm kesin çözüm yolu var mı?

aleynabudak aleynabudak (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle iTunes üzerinde daha önceden yedek aldıysanız yedeklerinizi geri yüklemeyi deneyebilirsiniz.Bu şekilde tüm verileriniz geri yüklenecektir.

    Daha önce yedekleme yapmadıysanız verilerinizin geri getirilmesi garanti edilemez.iPhone üzerinde silinen verileri kurtarabilen programlar vardır ancak başarısı garanti edilemez.

    iPhone Data Recovery isimli programı deneyerek verilerinizi kurtarmayı deneyebilirsiniz.Buradan ilgili konuya ulaşabilirsiniz.

    iPhone'da silinen dosyaları geri getirmek (Konuda sadece fotoğraf üzerinde durulmuş ancak diğer veriler de aynı program ile kurtarılabilir)

    ismailsarp ismailsarp (6010)