İphone dns sorunu

İphone 3gs kullanıyorum 2 gün önce bu ağı unut demiştim tabi dns ayarıda sıfırlandı şimdi nerdeyse tüm dnsleri denedim olmuyor yani birşeyi yanlış yapıyorum sanırım ama ne olduğunu bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

eceasya eceasya (1)
9 yıl önce sordu

  • Ama orda yazan her şeyi yaptım olmuyo yani sorun ne olabilir eceasya 9 yıl önce

Toplam 2 Cevap

http://uzmanim.net/soru/iphone-dns-degistirme/3068 Bu link size yardımcı olacaktır. Teşekkürler.

bittersweet bittersweet (1)
9 yıl önce cevaplandı

    kullanmış olduğunuz internetin dns ayarında problem olabilir siz mobil veri kullanırken giriyorsanz sorun ntelefonda değil modem ayarlarını otomatik ip almak için ayarlayın

    ressam875 ressam875 (1)