Iphone format attıktan sonra fotoğrafları geri getirme.

Telefon açılmadığı için formatlamak zorunda kaldım. Hiç bir yedeklemem de yok. Bütün fotoğraflarım silindi. Bunları geri getirmemin bir yolu var mı?

eray1965 eray1965 (11)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aşağıdaki adlarda iPhone veri kurtarma yazılımları var. Bunlardan birini deneyebilirsin. Fakat tamamı ücretlidir.

    Dr.Fone - Data Recovery (iOS)
    iSkySoft iPhone Data Recovery.
    iMobie PhoneRescue.
    Leawo iOS Data Recovery.
    EaseUS MobiSaver.
    Free iPhone Data Recovery.
    Aiseesoft Fonelab.
    Tenorshare iPhone Data Recovery

    Bu yazılımlardan birini biligisayara yükleyip telefonunu taratabilirsin. Silinmiş fotoğrafları kurtarabiliyorlarsa gösteriyorlar. Fakat kaydetmek istediğinde yazılımı satın alman gerekiyor.

    murat murat (12492)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Aralarından hangisi daha iyi öneriniz var mı? eray1965 2 yıl önce
    • @eray1965 sırayla deneyebilirsin. Hepsi kurtarabildiklerini sana gösterir. Beğendiğini satın alırsın. Hepsi farklı sonuçlar verebiliyor. murat 2 yıl önce