iPhone garanti durumu nasıl sorgulanır?

iPhone 6 ve iPad 4 kullanıyorum. Bu cihazlarını ikisinin de garantisinin bitip bitmediğini nasıl öğrenirim?

Apple garanti sorgulama nasıl yapılır?

omercik omercik (9418)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    iPhone garanti sorgulama yapmak mümkün mü? iPhone garantisi nasıl sorgulayabilirim?

    iPhone veya herhangi bir Apple ürününüzün garanti durumunu doğrudan Apple'ın web sitesinden sorgulayabilmek mümkündür.

    • iPhone garanti sorgulama işlemi için öncelikle Apple Servis ve Destek Kapsamınızı Kontrol Edin sayfasına gidin.
    • Gelen ekrana ürününüzün seri numarasını yazın, alt taraftaki resimde yazan onay kodunu girin ve Devam butonuna tıklayın.
    • Daha sonra aşağıdaki gibi bir sonuç karşınıza gelecek. Bu sayfadan iPhone garanti durumunu öğrenebilirsiniz.

    Bu sonuç sayfasında "Tahmini Sona Erme Tarihi" bölümünün karşısında iPhone garantinizin ne zaman biteceğini öğrenebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)