Iphone hard reset nasıl atılır?

Iphone'na hard reset nasıl atılır?  Iphone nasıl sıfırlanır?

hakan hakan (15424)
10 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Iphone hard reset işlemi telefonunuzu ilk aldığınız hale çevirir. Kayıtlı tüm bilgileriniz silinir. Bu işlemi yapmadan önce yedek almanız önerilir.

    1. Home ve Sleep/Wake butonlarına aynı anda basın ve basılı tutun.
      Iphone hard reset sifirlama nasıl yapilir

    2. Her iki tuşa da basılı tutmaya devam edin. Yaklaşık 15-60sn sürebilir. Iphone yeniden başlayana kadar basılı tutun.
      Iphone hard reset nasıl yapılır - yeniden başlatma
    3. Gümüş Apple logosu ile karşılaştığınızda Hard Reset tamamlanmış olur.
      Iphone hard reset apple gümüş logo
    alattin alattin (16999)
    10 yıl önce cevaplandı

      Basın en az 10 saniye süreyle "Home" ve "Güç" düğmesine hem basılı tutun. Apple logosunu görebilirsiniz ve iPhone yeniden başlayacaktır.

      jroyce jroyce (-99)
      7 yıl önce cevaplandı

        IPhone'unuz çöktüğünde veya dondurulduysa, zorunlu yeniden başlatma çözümü iyi işliyor ancak bazen yanıtlanmayan bir şey olmadığı için siyah bir ekranı olan bir yanıt vermeyen iPhone neden olabilir.

        "Home" ve "Power" düğmelerini en az 10 saniye basılı tutun. Apple logosunu görebilir ve iPhone'unuzu yeniden başlatabilirsiniz. IPhone'unuz normale dönecektir. Genel olarak konuşursak, iPhone'unuzu yeniden başlatmanız donma sorununu çözecek ve iOS 9/8 güncellemesini tamamlayacaktır.

        km1990 km1990 (-99)