iphone hesap dondurma sonrası üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatası

iPhone kullanıcısıyım instagramımı dondurmuştum bir haftayı geçti hala hesabıma giremiyorum bana eror veriyor üzgünüz isteğinizle ilgili sorun oluştu diyor aksi gibi tarayıcıdan da giriş yapmıyor hesaba  ne yapmalıyım başka telefon ve bilgisayardan da giremiyorum yardımcı olur musunuz?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    iPhone'da  üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatası alıyorsanız sorun ciddi demektir. Daha önce yüzlerce kullanıcının başına gelen şeyi yaşıyorsunuz.

    Eğer internettende hesabınıza giremiyorsanız ki öyle yazmışsınız  işte bu durumda hesabınız instagram tarafından engellendi demektir.  Instagram ile iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz. @farurhenho  burada nasıl yapabileceğinizi detaylı anlatmış https://www.youtube.com/watch?v=zBZ4hmOwKnU bunun dışında sihirli bir çözümü yok.

    hakan hakan (15409)
    4 yıl önce cevaplandı

      Şu an Instagram'da genel bir sorun var. YouTube'da yorum yapan takipçilerle de iletişim halindeyiz, aynı sorunu yaşayan bir sürü kişi var. Çözüm maalesef beklemek. Hesabın eninde sonunda geri açılacak. Merak etme.

      omercik omercik (9418)