iPhone için ücretsiz çalışan VPN önerisi

iPhone için bir de ücretsiz çalışan VPN ihtiyacım var. Tabletten Youtube'a giremiyorum VPN ile denedim girebiliyorum ama benim kullandığım biraz yavaş bi VPN o yüzde videolar çok sık donuyor.  iPhone için de ücretsiz bir VPN önerirseniz sevinirim

alivecan alivecan (337)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    iPhone için VPN önerilerimi aşağıda bulabilirsin (Ücretli ve ücretsiz)

    • Touch vpn
    • Daily vpn
    • Nord VPN
    • Ufo VPN
    • Protonvpn
    • Vpnproxy master

    Liste ücretli ve ücretsiz VPN yazılımlarından oluşuyor. ÜCretli olanların denemek mümkün 7 gün filan ücretsiz olanlar var.

    hakan hakan (15409)