iPhone Instagram hikaye açılmıyor

Merhaba,iphone 7 kullanıyorum.instagramda hikayeme bakmak istediğimde beni direk sayfadan atıyor.hikayeye ekleme yapabiliyorum ama eklediğim fotoğraf yada videoları göremiyorum.sayfadan atıyor beni,başkalarının hikayelerine bakabiliyorum be başka telefonda girebiliyorum.ne yapabilirm ?

sibeltarha sibeltarha (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Böyle konularda yapılacak pek bir şey olmuyor genelde. Sorun %99 ihtimalle Instagram'dan kaynaklı olduğu için.

    • Instagram uygulaması kaldırılıp yeniden yüklenebilir.
    • Telefon sıfırlanır.

    Instagram, sosyal medya uygulamaları arasından en sorunlusu diyebilirim.

    omercik omercik (9418)