iPhone kırık cam değişimi

iPhone 6S telefonumun camı kırıldı. Dokunmatikte hiçbir arıza yok ama cam kısmı epey bir çatladı. Değiştirmek istiyorum. Mahalledeki telefoncu 100 TL'ye yaparım dedi. Bu fiyat normal mi yoksa çakma ekran mı takacaktır? Eğer çakmaysa sadece cam değişiminden performans kaybı yaşar mıyım? Garantiden çıkmasın diye Apple'da tamir ettirsem çok para isterler mi?

hamzasoyler0 hamzasoyler0 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    iPhone 6S gibi bir telefonu ben olsam çarşıdaki "x telefoncusu"na hayatta emanet etmezdim. Apple teknik servisine başvurmanı tavsiye ediyorum. Genelde değişim yoluna gidiyorlar. Ama kırılma söz konusu olduğu için ücret talep edebilirler. Ekran ücretine yeni bir telefon verebilirler mesela..

    omercik omercik (9418)