iPhone numaralarım silindi

iPhone da silinmiş rehbere nasıl ulaşabilirim yardımcı olur musunuz?

iPhone'da silinen numaraları nasıl geri getiririm?

filiz filiz (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    iPhone / iOS cihazlarda silinen mesajları ve hatta silinen telefon kayıtlarını geri getirmenin bir yolu var.

    iPhone , iPad gibi cihazlarda silinen, yanlışlıkla formatlanan verileri geri getirmek mümkün.

    Tüm bilgilerin geri getirilmesi bazen mümkün olmayabilir. Fakat genelde aşağıda bahsedeceğim program oldukça başarılı sonuçlar veriyor.

    EaseUS MobiSaver  ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki sürümü var. Ücretsiz sürüm silinen verileri, mesajlar, kişiler gibi size gösteriyor fakat geri yüklemenize izin vermiyor.

    Eğer tekrardan telefona yüklemek isterseniz EaseUS MobiSaver for iOS sürümüne ihtiyacınız var.

    Programın güzel yanı telefonunuzun ya da tabletinizin Root edilmesi gerekmiyor. Ayrıca pek çok programın yapamadığı internal SD yani dahili SD kart üzerinden veri kurtarabiliyor.

    iPhone silinen verileri kurtarma işleminde benim kullandığım en başarılı program Easeus mobisaver.

    Bu program iOS işletim sistemli, iPhone, iPad gibi cihazlarda

    • iPhone silinen mesajları, sms geri getirme
    • iPhone silinen fotoğrafları geri getirme
    • iPhone silinen videoları geri getirme
    • iPhone  silinen kişileri geri getirme
    • iPhone silinen belgeleri geri getirme
    • iPhone format sonrası veri kurtarma

    işlemlerinde oldukça başarılı. EaseUS MobiSaver ücretli bir program. Ücretsiz programı silinen verileri gösteriyor fakat geri almak istediğinizde satın almanızı istiyor. Ücreti 39$ civarında.

    EaseUS MobiSaver iOS buradan indirerek silinen verileri kurtarabiliyor mu ( en azından sizin istediklerinizi geri getirebiliyor mu) görebilirsiniz.

    iPhone, iPad yani iOS cihazlarda silinen verileri geri getirmek için pek çok ücretsiz program denedim. Bazıları telefonun root edilmesini istedi, root işlemini gerçekleştirdim. Bu seferde dahili bellekde kayıtlı verileri geri getiremediler.

    Programın desteklediği cihazlar

    • iPhone 6
    • iPhone 6 plus
    • iPhone  5s
    • iPhone  5c
    • iPhone 5
    • iPhone  4s
    • iPad Air1/2
    • iPad  Retina display
    • iPad mini1/2/3
    • the new iPad, iPad2/4
    • iPod touch5
    hakan hakan (15394)
    9 yıl önce cevaplandı

      iPhone'da silinen numaraları geri getirmek ile ilgili daha önce paylaşılan bir çözüm var : Phone'da rehberden silinen numaraları geri getirmek bunu inceleyebilirsiniz.

      murat murat (12492)